Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rühösek a hörieim? Mi lehet...

Rühösek a hörieim? Mi lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 höim van.egy testvérpár,és egy másik.A testvérpárat egy éve vettem,fiatalon.Egy helyen tartom őket(úgyértem külön terr.be,csak egy helyn).A két tesónak,nagyon hullik a szőrük.És ilyen kis fekete pöttyök van a fiú testén,főként a nemi szevénél.eddig is ez volt neki,de eddig nem hllott a szőre.állatorvosra nincs pénzem.
2009. jún. 12. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs pénzed rájuk minek tartod őket?
2009. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezaz...Akkor ha arra nincs pénzed kajára meg alomra meg ilyenekre sincs pénzed? Lehet h az a probléma h nem pucoltad ki őket és enni se kaptak.
2009. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.Az állatorvos több ezer forint,a kaja párszáz.VAN PÉNZEM FORGÁCSRA,KAJÁRA,KERÉKRE,VITAMINRA,100cm x 50cm-es TERRÁRIRA,DE MIVEL ÉN MÉG GYEREK VAGYOK NINCS PNZEM?ANYA MEGY SZARJA LE MAGASRÓL A höriimet.
2009. jún. 12. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond el anyudnak hogy neked mennyire fontosak a hörik, akiknek feltétlen orvosra van szükségük. Ajáld fel, hogy ha kifizeti a dokit, te fogsz egy hétig minden este elmosogatni, vagy két hétig te porszivózod az egész lakást. Köss anyukáddal üzletet, dolgozz meg a dokipénzért, igy nem fog visszautasitani!
2009. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tudok ajánlani egy állatorvost aki nekünk ingyen nézte meg a hörcsögömet és kezelési javaslatot is mondott. Itt van a harmadik kerületbe a san marco utcánál...sajna pontosabban nem tudom mert én nem voltam itthon amikor anyukám elvitte.
2009. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az aki kérdezett.... mert az szerintem sem megoldás hogy állandóan ,,vidd el állatorvoshoz" azt mindenki tudja hogy el kell vinni nem ilyenekre kíváncsi!!....
2009. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát amúgy is én takarítok meg mosogatok meg porszívózok.Általában:/.Sajna én nem budapesten lakom,nyíregyházán.Amúgy volt pénzemszülinap)csak a cicumat kellet ivartalanítani,mert másképp anya nem engedte meg volnaLÁNY?KERTBEN ÉL)Szóval valami tipp?
2009. jún. 14. 19:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!