Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha csak egy hörcsögöt veszek,...

Szabolcs1988 kérdése:

Ha csak egy hörcsögöt veszek, nem lesz gond? Vagy csak párba lehet venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni hörcsögöt,de nem tudom hogy ha csak egyet veszek nem lesz e gond, Nem fog elpusztulni? Ja és meddig él egy hörcsög?
2009. jún. 5. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem egy volt eleinte, magában jobban elvolt mint mikor többen voltak. Mindig verekedtek. Szóval szerintem pont jó ha csak egyet tartasz. Az enyém 2 évig élt.

2009. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha párt veszel számolnod kell a szaporulattal. Ráadásul a hímek hajlamosak megenni a kicsiket, úgyhogy még horror is. Nekünk ugyan egy párunk volt, de szerencsére vmelyikük meddő volt, így nem lettek utódok.

A nőstény másfél, a hím 2 évet élt.

2009. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hörcsög nem társas állat, ne vegyél mellé párt, jól elvan egyedül.
2009. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egyszer biztosan elpusztul... Komolyra fordítva a szót: vegyél neki mókuskereket meg csinálj helyeket ahova elbújhat, hidd el nagyon jól el lesz magával :D Ha több van, mindig civakodnak kaján, játékon, stb..
2009. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!