Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam össze őket?...

Hogy szoktassam össze őket? Vagy össze se tegyem őket?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos dzsungim fiú,kaptam mellé egy kislányt 5-6 hetes,hogy szoktassam egymáshoz őket? Vagy nemfognak összeszokni? valakinek volt már olyan hogy nem szoktak össze?segítsetek:(...
2009. jún. 2. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szaporítani akarod őket? Aztán mit csinálsz a kicsikkel?

Attól függetlenül se hiszem, hogy jó ötlet.

2009. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésre válaszolj.....nem kell kommenta....
2009. jún. 2. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze őket de csak egy kicsit és figyeld őket aztán tedd őket kölün és egyre többet tedd őket össze aztán ha úgy látod,hogy jól kijönnek egymással akkor hagyd őket eggyüt de figyelgetsd őket nehogy össze kapjanak.És ne csodálkozz ha majd jönnek a baby-k :D Mivel a kislány höri már teljesen ivarérett de ha még akkarsz erről többet tudni akkor csak írj :D
2009. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Írnál még!:D
2009. jún. 3. 06:44
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem túl jó ötlet, csak a párzási időszakukban, de azt sajna nem tudom, hogy mikor van. Ha csak úgy simán össze teszed őket, akkor tuti bunyózni fognak. De szerintem kérdezd meg egy állatkereskedésben, és máris tájékozottabb leszel.

Üdv. 20/F

2009. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megkérdeztem már rég de ők sem tudják
2009. jún. 3. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai tenyésztő vagyok, és éppen elképedtem.

A kislányoknál (már bocsi) de nem olvastál utána, hogy min. 3 hónapos korukig várni kell, míg tenyészted őket? És édesmindegy, hogy tenyésztés céljából van vagy sem, összejönnének a picik, és akkor örülhetsz, ha a lány dzsungi túléli a szülést.

Amúgy nekem 3 pár dzsungim van, egyik sincs együtt, boldogan elvannak külön-külön. (Társas lények, minek nekik pár?)

Szóval ha majd a kislány lesz 3 hónapos, akkor írd ki újra a kérdést. ;)

2009. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* NEM társas lények
2009. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
am öszeszoktak szoval *-*
2009. szept. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!