Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok erről a hörcsögö...

Mit gondoltok erről a hörcsögös honlapról?

Figyelt kérdés

[link]

EZ az első honlapom.

Mit változtatnátok rjta?Vagy mi hiányzok belőle?

Egyépként még szerkesztkedem folyamatosan :D


2009. máj. 30. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tartalmilag nagyon jó az oldal, bövitsd még:-)

nekem az nem szkott tetszeni az ien mlapja honlapokban, hogy oldalt tele vannak hirdetéssel, naptárral stb... szerintem az ieneknek nincs értelme, de lehet h nem lehet leszedni, nem tudom mert még nem volt ieen honlapom:-) jah és ha leeht röviditsd meg egy kicsit a sorelválasztókat, mert kilógnak. nálam legalábbis:D

2009. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szia!


Nekem is tetszik a honlapod, nagyon ügyes vagy. Viszont, nem kötözködésből, de szeretném felhívni egy-két apró hibára a figyelmed, ha nem haragszol :) Például nem akváriumba tesszük a hörit, mert akkor vízbe tennéd :), hanem terráriumba. A másik dolog, amit ír a kis állatka, hogy Welkom, az most angol vagy német? Mert németül Willkommen, angolul viszont Welcome. De lehet, hogy direkt írtad, akkor viszont bocsi :P Végül még annyira felhívnám a figyelmedet, hogy a helyesírási hibákat nézd át!


De egyébként nagyon jó kis oldal! Gratulálok! :)


Puszi

2009. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi és köszi hogy elmondtad a hibákat részben ezért is tettem fel a kérdést :D Igyekszem javítani!
2009. máj. 30. 11:30
 4/14 A kérdező kommentje:
A hirdetések ellen sajna nem tudok semmit se tenni!
2009. máj. 30. 11:39
 5/14 anonim ***** válasza:
amúgy tök jó csak sztem törpehöri képeket tegyél háttérnek(ha már törpehöri oldal) ne aranyhörit...
2009. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igaz,de ez annyira édes kép :D

De akkor kicserélem

2009. máj. 30. 13:36
 7/14 A kérdező kommentje:

Valaki tud a hörcsögéről képet küldeni?

Mert ma kiszeretném tenni,ja és a nevér is odaírnátok,esetleg a saját neveteket is.Több hörit is kitehetek a hét hörijének,de nem szeretnék a gépről letöltött hörit kitenni.

Ja és szerintetek háttérzene legyen?Mert én ha belépek egy oldalra és megy a zene rögtön azt keresem hogy hol lehet lehalkitani.

2009. máj. 30. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
én tudnék csak nemtom hogy kell feltenni,pedig van 2 gyungim:D előző voltam
2009. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát ha rajta van a gépeden akkor e-mailba elküldhetnéd azt tudod hogy ekll nem?

email címem: butha_2@freemail.hu

2009. máj. 30. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az honlapod de még bővítsed egy kicsit (szerintem).Nekem van két aranyhörim.Az egyiknek hosszú szőre van,a másik meg olyan hogy van kettő fehér folt van de körülötte barna csak a hasa nem.A foltosnak Csigusz a neve, a hosszú szőrűnek meg Szőke. Szia Gyimesi Tamara voltam.
2009. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!