Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor és hány órát alszik egy...

Mikor és hány órát alszik egy 8-hónapos törpenyúl?

Figyelt kérdés
Pár-hónapja van egy törpenyulam akit még soha nem láttam aludni,éjszaka mikor felébredek akkor is ébren van és egész nap szintén nem alszik.
2009. máj. 9. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

az én tengerimalacom is alig alszik valamit.

de inkább nappal szoktam látni.

éjszaka is alszik pár órát, szoktam látni.

főleg ha teljesen kifárasztom:D

2009. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

de nézdd meg a interneten szakértőktöl.


Google--->Nők Lapja szakértöink---> ott van hogy fogalalkozás és ott majd keresdd meg hogy házikedvencek szakértő.


sok sikert.:) 1 válaszoló

2009. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megis fogom nézni:)
2009. máj. 9. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos alszik a nyuszid, csak lehet akkor, amikor nem látod. :) Náluk ez máshogy van mint nálunk embereknél. Előszőr is éberebben alsznak (illetve néha, kb mintha nem élnének, félelemetes tud lenni) valamint többször, kevesebbet. Ha amúgy normálisan viselkedik nem kell aggódnod.
2009. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)Szerintem azért furi nekem hogy nem alszik annyit mert egy cica(R.I.P. :( )után jött a családba és annyira furcsa az hogy mikor lefekszik akkor nem alszik el hanem figyel és mikor "alszik"akkor sem csukja be teljesen a szemét...:))
2009. máj. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!