Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy daganat mérete váltakozhat...

Egy daganat mérete váltakozhat? Hogy viselkedik olyankor az állat? Nagyon fontos! HELP!

Figyelt kérdés

A lány törpehörcsögömnek egy dudor van a két mellső lába között, ami anyum szerint változtatja a méretét. Hol kisebb, hol nagyobb. Ez normális, ha daganatról van szó?

Ilyenkor hogyan viselkedik a hörcsög? Ugyanolyan vidám mint eddig?

Mert az én lányom semmit nem változott. Eszik, iszik, fut, szinte egész este, és duci. Szép a bundája, értelmes tekintete van. Ezek az egészségre utalnak. De akkor mi az a dudor?

Segítsetek kérlek, nagyon féltem, de csak jövő hét után tudom elvinni egy megbízható dokihoz. Segítsetek!!!


2009. máj. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha komoly akkor annak a mérete úgy változik, hogy ha egyszer megnőtt akkor kisebb már nem lesz.

Remélhetőleg ez valami más. Szerintem ha semmit nem veszel észre rajta és jól van akkor amíg eljutsz vele a jó orvoshoz addig nem lesz baj.

Remélem nincs semmi baja a hörcsidnek :)

2009. máj. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól van, nem hiszem, hogy addig bármi baja lenne, míg eljutsz az állatorvoshoz. De minél előbb.
2009. máj. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neekem volt egy hörcsögöm akinek u.e volt a baja.nem akarlak elkeseríteni de ő is futott,szaladt semmi baja nem volt.de egyszercsak elkezdett kihullani a szőre a daganatnál.Pár nap múlva meghalt..:(Sztem siess!!!!


Baby

2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt másik hörcsöggel ami fiú? Mert ha testvérek voltak és szaporodtak,lehet belterjes szaporulat is! [link] itt nézd meg! a betegségeknél
2009. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, volt fiú hörcsöggel, aki valószínű a testvére. Erre a múlt héten jöttem rá, és szombaton hozok nekik másik párt. Tudom, hogy a beltenyésztésnel gyakori a daganat, de reménykedem. Olyan jókedvű. Az oldalt már néztem régebben, de attól függetlenül köszi!
2009. máj. 5. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

próbálj neki egy csomó egészséges dolgot adni! Pl:alma,sajt,kivi,banán,paprika stb... hagyd pihenni de ha otthon vagy tartsd rajta a szemed hogy ha nem ébredne fel!

előző válaszoló voltam.

2009. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, voltam orvosnál a hörivel, csak azért írom, hogy hátha akad, aki hasonló problémával találja magát szemben. Ő azt mondta, hogy figyeljem folyamatosan, és ha növekszik a daganat, akkor vigyem el, és megműti, mert lehet, hogy kötőszöveti daganata van. De ha nem nő, akkor nem szívesen altatja el, mert kevés az esély arra, hogy egy ilyen pici állat felébred az altatásból.
2009. máj. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!