Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért alszik kint a törpehörcs...

Miért alszik kint a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
MOstanában a dzsungáriai törpehörcsögöm kinnt alszik a ketrecben és nem az odujába!Legalábbis előszőrr mindig kint alszik el!Pl. ma az etető tál alá ásta be magát és most ott szundikál.Meg a "mókuskerekében" is szokott!Ez a melegtől lenne?hogy tul meleg az oduja?
2009. ápr. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az oduját szoktad takarítani? Mert vagy nem találja elég tisztának, vagy ha tisztítószerrel takarítottad érzi a szagát és nem szereti.

Én langyos tiszta vízzel (tisztítószer nélkül) szoktam átmosni és teszek be neki szétszaggatott papírtörlőt vagy szepit meg rongyot és ezeket takarításkor cserélem (4-5 naponta).

2009. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oduját minden nap takaritom és tisztitószer nélkül, meleg vizzel és azután ki szoktam bélelni neki ilyen rágcsáloknak való vattával!meg persze forgáccsal!Amugy szokott bennt aludin!csak néha csinálja ezt!
2009. ápr. 13. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
az én hörcsögöm is már egy hete nem a kisházában alsztik...épített magának egy szép kis ien vackot alomból és ott..sztem talán azért mer érzi h itt a meleg és jobban érzi így magát...desztem ezzel nincs semmi probléma:)
2009. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ :)
2009. ápr. 13. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is egy kis vackot épített magának a sarokba de ő már 1,5 hónapja XD
2010. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!