Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm és ha majd...

Van egy hörcsögöm és ha majd elpusztul akkor milyen kisállatot ajánlatok? Feltételek:éjjel aludjon nappal éberen legyen, semmilyen hörcsög, egér, patkány. és ne legyen hangos.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem tengerimalac... se nem hörcsög se nem egér se nem patkány... általában nappal ébren vannak és az én tengerimalacom bent van a szobámban és este rendesen tudok aludni és egyáltalán nem hangos... reggel néha (húú nemtudom hogy hogyan mondják ezt de az a hang ami a tengerimalacok adnak ki) de amúgy ha odamegyek és egy kicsit foglalkozom vele akkor minden rendben van szerintem nem is túl igényes szépen rendben kell tartani az almot és akkor minden rendben van de az sem nagy munka... szerintem a tengerimalac jó választás lenne nem is drága és kisállat kereskedésben lehet is venni ^^
2011. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!