Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögömnek adhatok...

A törpehörcsögömnek adhatok fogkoptatóként almafaágat? (még mielőtt félreértene valaki, nem az a kérdés, hogy az pont jó e neki fogkoptatónak, hanem az, hogy nem lesz baja az almafaágtól? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz tőle.

a természetben sincsenek ilyen speckó fogkoptatók, hogy azokat rágcsálják. ott fát rágcsálnak meg különféle magvakat és csonthéjas terméseket.

2011. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenféle gyümölcsfa ágát lehet neki adni és a levelét is de például az enyém nem szereti a mogyorónak semmijét de a szilva levelét imádja azonnal megeszi és az ágát is imádja rágni az alma fát még nem próbáltam.
2011. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alma biztonságos, mehet, csak ne legyen permetezett!
2011. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az almafaág mehet neki. Viszont semmilyen csonthéjas gyümölcsfa (szilva, barack, meggy, cseresznye) ága tilos.
2011. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj bocsi én írtam azt h minden gyümifa mehet, de csak egy kérdés miért nem lehet csonthéjasnak asz ágát, levelét lehet? csak tudni szeretném
2011. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még egy kis csöves kukoricát is adtam nekik.
2011. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi hogy egy kicsit of de..:én adtam a hörinek sőt eddig csak csonthéjasnak az ágát levelét kapta pl: szilva, dió,mogyoró ezeknek a levelét ágát kapta és 2 hete befalt 1 egész kupac levelet (szilva) és azóta se semmi baja na akkor mivan a csonthéjassal?
2011. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!