Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma kaptam egy degut és a...

Ma kaptam egy degut és a ketrec sarkában gubbszt ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még új neki a hely.Próbálj meg finoman közeledni hozzá.Ne tegyél hirtelen mozdulatokat felé,beszélj hozzá kedvesen.Adj neki valami csemegét is(valami zöldséget vagy gyümölcsöt)állítólag így könnyebben megszokják a gazdi szagát. :)
2009. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megilyedt, mert új környezetbe van. Pár nap múlva már nem fog csak ott gubbasztani. Addig ne "piszkáld". Tegyél be neki faágakat, mókus kereket, házikót stb. játékokat, hogy ne unatkozzon. De a legfontosabb az lenne, hogy egy társat kapjon.
2009. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ! Elvileg jövő héten kapok mellé egy másikat hogy ne unatkozzon.
2009. márc. 14. 14:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és a mókus kerekt hova helyezzem?
2009. márc. 14. 14:32
 5/13 anonim válasza:
Szia!Javaslom hogy minnél előbb tegyetek mellé egy társat,a mieink így nagyon jól elvannak.A víz is nagyon fontos,mindig legyen,valamint ne legyenek túl hidegben.Ja és majd elfelejtettem,nagyon fontos a játék!!Nem kellenek drága dolgok,ha néhány ágat beraksz,amin ugrálhat,mászkálhat,nagyon jól eljátszik.Néha egy kis gyümölcs is jót tesz,vágj egy pici darab almát,tartsd a kezedben,ha türelmes vagy,odamegy hozzád,és könnyebben barátkozik.Nagyon okos jószágok,legyen neked is sok örömöd benne!!!!!
2009. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mókus kereket a ketrecbe helyezd. Vagy nem értem hova akarod? De ha veszel, akkor figyelj oda a méreteire, mert valamelyik túl kicsi nekik. (Nekünk az eladó mondta, hogy az jó, degunak való, meg minden és bele se fért.) Én az oberwarti piacon vettem nekik 1 euróért, de teljesen ugyanaz van a Fressnapfba is 2000 Ft-ért.
2009. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kösz4 Ja ugyértem am hogy a ktrecben hol fent a tetején vagy alul?
2009. márc. 14. 14:58
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább az alján helyezd el ,hogyha éjszaka sokat akarsz aludni:)
2009. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ok megfogadom a tanácsod:)
2009. márc. 14. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt degum csak szegénykét elvitte a kor:) én is először fel tettem neki a kereket és nemtudtam aludni mert mintig marathont "futott":)
2009. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!