Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok erről a felfogás...

Mit gondoltok erről a felfogásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meghalt a kismalackám sajnos tegnap, és kíváncsi vagyok,hogy nektek mi a véleményetek? Mert én nagyon szerettem őt és igazából azt veszem észre a páromon kívül a környezetemben, hogy senki nem tiszteli azt az érzést, hogy tegnap óta nagyon szomorú vagyok.Mindenki csak úgy van vele,hogy "de hát ő csak egy állat volt és ennyi",de nekem nem.És nagyon zavar,legalább lehetnének annyi tekintettel rám,hogy nem kérdezgetik tőlem, ha látják rajtam,hogy nincs kedvem semmihez,hogy "még mindig azért bánkódsz?" !!Nincs igazam ? Jó, én is próbálom nem drasztikusan felfogni,mert ahogy mondják sajnos vagy nem, de nem áll meg a világ,de nekem kell egy kis idő ehhez,hogy elfogadjam és ne keressem a megszokott helyecskéjén...stb. És még hülyének is néznek,hogy eltemettük.Milyen gondolkodás?Vagy én vagyok ilyen hülye ,hogy ez rosszul esik? Ők nem értik meg,mert egyiküknek sincs kisállata.

Szerintetek? Normális válaszokat kérek csak,most így is elég rossz kedvem van .Köszi


2011. máj. 17. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte részvétem, gyászolj csak nyugodtan, ehhez senkinek semmi köze! Nehéz lesz, de túl fogsz jutni rajta. Sok erőt és kitartást!
2011. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben voltam nemrég.. Meghalt az egyik patkányom és borzalmas volt :( :( Nem nyavalygás ez meg hülyeség kérdése, szerintem ezt más nem is értheti meg, csak az aki ennyire szeret egy állatot.. Sajnálom a kismalit!! :(
2011. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez normális ilyenkor....Mikor a törpehörim elpusztult nagyon magam alatt voltam...Semmi kedvem nem volt semmihez...Eltemettem és azota is ki szoktam menni oda ahol elvan ásva szegényke...A többi ember azért néz hülyének mert nekik nincs kisállatuk és nem tudják,hogy milyen érzés egy ilyen állatkát elvesziteni aki igy a szivedhez nőt.......És sajnálom ami a malackáddal történt :(
2011. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!!

Sokat segítenek!

Üdv.

2011. máj. 19. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!