Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényem nem akar...

A vadászgörényem nem akar (nem tud) se enni, se inni. Alig tud felkelni, nem lázas. Mi lehet a baja? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz minél hamarabb, nehogy meghaljon. Az orvos biztos ad neki majd valami injekciót amitől jobban lesz!
2009. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz! Mit gondolsz, itt a sok okos ember majd megmondja, hogy mi a baja és hogyan gyógyitsd? Igy látatlanba, ennyi információval még az orvos se tud semmit mondani!

És gyorsan, mert, ha nem is iszik, akkor nagyon hamar kiszárad és annyi neki.

2009. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig is egy kiskanállal, vagy fecskendővel diktálj belé egy kis sós cukros vizet. 1 kis pohárhoz 1 csipet só, egy kiskanál cukor. Feszítsd szét a pofáját(oldalt), és pár cseppet, kiskanálnyit diktálj bele 10 percenként. ne hagyd otthon egyedül órákra, inkább hiányozz a suliból, s vidd el most!dokihoz
2009. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor ne gépelgess hanem cselekedj! vidd állatorvoshoz! sürgősen! egyébként a víz befecskendezés jó ötlet
2009. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem már az állatorvossal, de csak holnap reggel tud eljönni, de addig is valamit csak kell vele csinálnom, hogy életbentartsam. ezért kérdeztem itt, hátha kapok hasznos ötleteket.Rendszeresen itatom.
2009. márc. 5. 11:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod elvinni az orvoshoz? Nem tudhatjuk, mi a baja, de van amikor órák, sőt percek is számítanak.
2009. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom, hogy kis faluban laksz-e vagy nagyvárosban, de mindenképpen keresned kellene most azonnal egy másik orvost, ugyanis nagyon hamar meg tudnak halni ezek az állatkák.

Nekem a tengerimalacom halt meg kevesebb mint egy nap alatt, pedig orvoshoz is elvittem és fecskendőből is etettem, itattam.

Ha szereted az állatkádat próbálj meg keresni egy másik orvost!!!

2009. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ebben a városban 3 orvos is van egyiket sem lehet elérni, a szomszéd városban találtam azt a dokit akivel legalább telefonon tudtam beszélni. Remélem reggelig kitart szegénykém.
2009. márc. 5. 11:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 3 óráként fecskendőből etesd és itasd, nehogy kiszáradjon. Remélem meggyógyul!
2009. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most halt meg.
2009. márc. 5. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!