Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Választ szeretnék kapni 2...

Választ szeretnék kapni 2 dologra, hogy én 2 napja vetem a hörcsögöm és mikor ki akarom venni nem engedi magát és néha meg is harap! Ilyenkor mit csináljak? Amikor sikerült ki venni akkor ki ugrik a kézből és menekül mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy hétig nem szabad piszkálni, már maga az új környezet egy stressz neki. Ha már barátkozik, akkor kézből etetni, kivenni futni stb..lényeg az, hogy türelmesen barátkozz vele, idő kell még megszokja kezedtől nem kell félni...
2011. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A hörcsög nem szereti ha alszik és piszkálják,ilyenkor harap.Pár napig vagy esetleg egy hétig ne vedd ki a terráriumból hadd szokják meg azt és téged is.Egy kis idő után vedd ki,tartsd szemmel,hadd futkározzanak szokjanak meg téged.VIZET NE ADJ NEKIK!!Csak gyümölcs és zöldség!
2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gfero ***** válasza:
én mindig adtam nekik vizet vagyis folyamatosan a ketrecben van friss víz.1-2 hét alatt meg szók csak ne légy vele türelmetlen hadd hogy ő közelítsen szaglásszon amiről meg fog ismerni idővel.ne zaklasd egy ideig mert fog félni tőled
2011. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény nem érti hol van, fél a külvilágtól. Időbe telik míg megszokja, hogy új helyen van. Ülj sokat a ketrece előtt és beszélj hozzá, hogy megszokja a hangod, és etesd kézből. Hamarosan megszokja majd, hogy kiveszed, csak még ne nagyon piszkáld. :)
2011. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedj vele ketrecen át...


Annak meg, aki azt tanácsolja, ne adj vizet neki, javaslom, ne tartson állatot, és még csak ne is beszéljen róluk...

2011. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!