Milyen faanyagot tehetek be aranyhörcsögömnek?
Figyelt kérdés
Szeretnék 1-2 esztétikai dolgot építeni hörcsögömnek (bújócska stb..) csak nem tudom milyen faanyagot használlhatok fel erre a célra ami nem mérgező számára.2009. márc. 3. 21:42
1/7 anonim 



válasza:





Lemész az udvarra, oszt amit találsz,majdnem minden mehet.A Tiszafa az mérgező,meg a Tölgyfa kérge is nagy mennyiségben.
A Fenyőtől meg gyakran gombásak lesznek...Mos ennyi jut eszembe...
2/7 A kérdező kommentje:
Akkor pontosan milyen fa fajta jöhet szóba barkácsolás terén? A válaszokat köszönöm.
2009. márc. 3. 22:11
3/7 anonim 



válasza:





Pl.fenyőt biztos, csak vigyázz, nehogy szálkás maradjon a fa.
4/7 anonim 



válasza:





Arra kell vigyázni, hogy ne legyen kezelve az a fa, hiszen a hörcsi megrágja. Barkácsboltban ezt biztosan meg tudják mondani, melyik nincs átitatva valami anyaggal, ami ugyan tartóssá teszi, meg ellenállóvá, de az állatkának nem tesz jót.
5/7 anonim 



válasza:





Gyümölcsfákat nyugodtan használhatod. Ha tartósat szeretnél, akkor az akác elég kemény és ellenáll a fogaknak.
6/7 anonim válasza:
fuuh én tettem nekik mandula ágat.. a rügyeket leszedtem és rágják már .. :H
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!