Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most hasas a hörcsögöm, vagy...

Most hasas a hörcsögöm, vagy csak az ösztönei vezetik?

Figyelt kérdés

Eddig is spajzolt, de csak azokat a magokat, amiket adtunk neki. Ma olyat csinált, hogy minden kaját, ami az etetőjében volt, fogta, betömte a pofijába, és bevitte a házába a magok mellé.

Volt párja, 19én kerültek hozzám, azon a hétvégén szétszedtem őket, mert a lány megtámadta a fiút. De mostanra már kellene lenni kicsiknek nem? Nem érzem a pocijába, hogy lennének, bár nem is nyomkodtam nagyon.

Pocakos lehet mégis? Vagy csak hörcsögösztön, és picit dagi a hörcsögöm?


2009. febr. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
16 nap a vemhesség ideje. Szerintem csak duci.
2009. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, ha azt nézem, hogy 2 héttel ezelőtt pénteken támadt neki, azóta nincsenek egy ketrecben, akkor vasárnap telik le a pénteki naptól számított 16 nap. De ha nem vemhes, akkor miért spajzol? Eddig nem csinálta, most behordja az összes kaját. Miért?
2009. febr. 7. 14:53
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem írni, hoyg soha nem volt szelíd, de mostanság, 1-2 hete jobban harap, félénkebb, és eddig együtt tudott élni a párjával, mostmár rácson keresztül is nekiesik. Szóval... nem tudom...

Vemhes, vagy csak agresszív? Segítene valaki?

2009. febr. 7. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyhörcsögöm most nem vemhes és szelídebb.Amikor vemhes volt mindig harapott.Szóval lehetséges, hogy vemhes ha 16 nap után nem lesz pici akkor csak kövéredett.Lehetséges, hogy valahol fáj neki attól is lehet egy hörcsög agresszív!
2009. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!