Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok hörcsögöt venni?

Hol tudok hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés

Nincs itt olyan ember, aki egri, vagy környéki, vagy netán jászapáti, környéki, és van felesleges hörcsöge?Tudom, nem hirdetőoldal, de akárhány hirdetést néztem, mint Pest:( Én messze lakom, felmenni nem tudok. Szóval ha van valakinek szelíd, dédelgetésre váró hörcsöge, írjon.

És lécci ne töröljétek, tudom, tényleg nem ide tartozik, de nem találok környékbeli embereket, a boltba meg drágább. Így hátha segíthetek valakin.


2009. jan. 17. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A hörcsög egyáltalán nem drága.

Nem akarlak megbántani, de ha már az állatot is ingyen kéred, akkor miből fogod etetni, tisztán tartani?

Egyébként nagyon sokan odaadják ingyen a kicsiket állatszeretőknek, de tényleg ne ezen spórolj, nem akkora kiadás ez. Vagy ha sajnálod a pénzt, ne tarts állatot.

2009. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom, csak itthon sincs pénz, nem akarok sokat költeni, és a boltokban 7-900 között mozog. Ha valakinek van, akkor inkább tőle veszem meg olcsóbban, semint megölje
2009. jan. 17. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom hogy vagy vele de én 300ft-ért vettem egy egészséges cuki hörit!
2009. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz 7-900 ft-ot fizetni? Akkor tényleg nem való neked állat neharagudj.
2009. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos kommentet, és én tényleg azért akartam kérni valakitől, mivel elég sokan megölik a kicsiket, vagy beadják állatboltba kígyóeledelnek.

Amúgy mostmár 6 hörcsögöm van, 2nek pótmamája vagyok, amíg a gazdájuk nem szerez lakást, a másik 4 is köszöni jól van, épp hogy arra kell vigyáznom, hogy ne hízzanak el.


De jó tudni, hogy ennyi segítő szándékú ember van, aki nem azért ír, mert tud valakit, aki gazdit keres, hanem azért, hogy kioktasson egy segítő szándékú embert.


Szánalmas az emberiség nagy része...

2009. aug. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!