Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fura hangot ad a hörcsögöm?

Fura hangot ad a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan fél éve van törpe hörcsögöm, és a mai napon miután evett, betettem a ketrecbe a kezem, megszagolta és furcsa hangot adott ki. Szerintetek ez mit jelent? Kézhez van szokva az első naptól kezdve, de ezt többször is csinálta régebben de ez most megint új. Ez a nem tetszés jele? Lehet volt valamilyen szag esetleg a kezemen ami nem tetszett neki? Ja és újonnan fél hogyha az ágyra teszem, pedig mindig elvolt rajta és volt hogy el is aludt sokszor. De már inkább lefutna róla, és életében először kakilt rá.(magától mászik kézbe, erőszakosan sosem vettem fel) De egyébként az ágyon mindig letettem a kezem és ha belemászott visszaraktam,onnan tudtam hogy elég volt neki. Sokszor visított a semmire amikor el volt bújva a ketrecben, vannak ilyen fura dolgai amiket annyira nem értek

aug. 15. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
ha rálépsz szörcsög?
aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!