Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fura hangot ad a hörcsögöm?

Fura hangot ad a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan fél éve van törpe hörcsögöm, és a mai napon miután evett, betettem a ketrecbe a kezem, megszagolta és furcsa hangot adott ki. Szerintetek ez mit jelent? Kézhez van szokva az első naptól kezdve, de ezt többször is csinálta régebben de ez most megint új. Ez a nem tetszés jele? Lehet volt valamilyen szag esetleg a kezemen ami nem tetszett neki? Ja és újonnan fél hogyha az ágyra teszem, pedig mindig elvolt rajta és volt hogy el is aludt sokszor. De már inkább lefutna róla, és életében először kakilt rá.(magától mászik kézbe, erőszakosan sosem vettem fel) De egyébként az ágyon mindig letettem a kezem és ha belemászott visszaraktam,onnan tudtam hogy elég volt neki. Sokszor visított a semmire amikor el volt bújva a ketrecben, vannak ilyen fura dolgai amiket annyira nem értek

aug. 15. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És miután kiadta a hangot, bement a kis helyére. Nem akart társaságot
aug. 15. 12:45
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet fáj neki valami
aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Mivel eteted?

Egy barátnőm "hörcsögös" meg "tengerimalacos", azok akkor visítottak, ha rossz kaját kaptak, pl a pasija gondolta úgy, hogy kedvességből megeteti, mert de cuki, amikor rágcsál.

K betűs nem szabad nekik adni, felfújódik tőle.

aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hang lehet nemtetszés jele de akár más jellegű probléma is. Ha huzamosabb csinálja (vagyis napokon át ébren és alvás közben is) akkor célszerű egzotikus állatokhoz JÓL értő orvoshoz fordulni. A hörcsög egyébként egy tünetrejtő zsákmányállat. Az ágy egy hatalmas nyílt terület ahol sehova nem tud elbújni. Ezt a legtöbb hörcsög nem szereti mert nem érzik biztonságban magukat.
aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát talán nem kéne kínozni!
aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös. Mivel kínoznám?
aug. 15. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
A környezet, étel, zaj, valami nem jó neki. Csak tudod mit kell tenned.
aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Óriási ketrece van, van benne neki minden amire szüksége van, rendeltetésszerűen. A táp nem minőségi, váltunk. Nem nyúlunk hozzá, ő jön oda ha akar. Ha nem akar, békén szoktuk hagyni.. minden nap kap ételt és friss vizet +néha lédús ételeket amiket ehet.

Nem hinném hogy olyan rossz dolga lenne, türelmesek vagyunk hozzá és utánaolvastunk mivel jár egy höri, mielőtt idekerült. Köszöni szépen jól van! 😁

aug. 15. 17:15
 9/11 A kérdező kommentje:

Illetve valószínűleg volt valami a kezemen (szag) ami nem tetszett neki de nem hinném hogy kínozzuk őt.

Köszöntjük szépen a rendes válaszokat, elugrunk vele azért orvoshoz az a biztos.

aug. 15. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól van ha szenved! Értem már itt mi a gond szegény höri
aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!