KezdƑoldal » Állatok » KisemlƑsök » A tengeri malacok nagyon...

K. Hanna2 kérdése:

A tengeri malacok nagyon hangosak? đŸ€”

Figyelt kérdés
jĂșl. 19. 12:29
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
70%

Nem


Csak akkor kezdenek nyavajogni ha mĂĄr nagyon Ă©hesek

jĂșl. 19. 12:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 anonim ***** vĂĄlasza:
78%
Szerintem elĂ©ggĂ©. Én nem tudok velĂŒk egy szobĂĄban aludni. (Hörcsögökkel simĂĄn tudtam.) De amĂșgy nagyon aranyosak:)
jĂșl. 19. 12:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/6 anonim vĂĄlasza:
100%
Volt egy nagyon aranyos tengeri malacunk... mikor Ă©hes volt, akkor sivalkodott csak, vagy ha megĂ©rezte a paradicsom szagĂĄt ( az volt a kedvence :-) ). Valamint mikor meghallotta, hogy a fiam hazaĂ©rt, mĂ©g be sem kellett hogy lĂ©pjen a hĂĄzba, mĂĄr jelezte nagy hangon, annyira örĂŒlt neki. MĂĄskĂŒlönben csendes volt, a fiam fĂ©l mĂ©terre aludt tƑle Ă©s nem volt gond. Nagyon ragaszkodĂł kis ĂĄllatka volt, ha nem lĂĄttam volna, sosem hittem volna, hogy egy tengeri malac ennyire szeretheti a gazdijĂĄt.
jĂșl. 19. 13:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/6 anonim vĂĄlasza:
100%
VĂĄltozĂł. Életemben összesen 8 tengerimalacom volt (persze nem egyszerre) volt köztĂŒk nagyon csendes Ă©s olyan is, amelyik 0-24ben csak visĂ­tozott. Nagyon Ă©desek egyĂ©bkĂ©nt, de tĂĄmogatom az egyik elƑttem szĂłlĂłt, nem biztos hogy jĂł ötlet egy szobĂĄban aludni velĂŒk :D
jĂșl. 19. 14:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:

Egy mĂ©terre vannak az ĂĄgyamtĂłl, nĂ©ha megĂ©bredek rĂĄjuk, ahogy rastog a foguk alatt a fahĂĄzikĂł/alagĂșt, de elvannak amĂșgy.

HazaĂ©rek fĂŒtyĂŒlnek, zörren egy zacskĂł fĂŒtyĂŒlnek, nyĂ­lik a kajĂĄs szekrĂ©ny fĂŒtyĂŒlnek. AmĂșgy csak egymĂĄssal dumĂĄlgatnak, pittyegnek.

jĂșl. 20. 23:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 anonim ***** vĂĄlasza:

A hiba az szokott lenni, hogy a gazdik a visĂ­tĂĄst megerƑsĂ­tik. A tengerimalac visĂ­t, sok gazdi meg ad neki pĂĄr falat valamit, vagy mert megsajnĂĄlja, vagy hogy csöndben maradjon csöndben. Az egyetlen problĂ©ma, hogy ezzel a pozitĂ­v visszacsatolĂĄssal megerƑsĂ­ted a viselkedĂ©st Ă©s cserĂ©be mĂ©g jobban visĂ­tani fog. AztĂĄn ha mĂĄr rĂĄszokott sajnos egy berögzƑdött szokĂĄst viszonylag nehĂ©z kinevelni.

Tengerimalacot etetni Ășgy Ă©rdemes, hogy fix idƑpontban minden reggel Ă©s este. Ugye jĂł sok szĂ©nĂĄt, kevĂ©s tĂĄpot, meg esetleg zöldsĂ©g, gyĂŒmölcsöt Ă©s akkor a vizĂŒket is cserĂ©lni, Ășjratölteni. Ha fix idƑpontban van az etetĂ©s, akkor csak akkor fognak visĂ­tani (persze ha mĂĄr megszoktĂĄk), meg persze ha valamilyen kajĂĄval kapcsolatos inger Ă©ri Ƒket, mint hƱtƑnyitĂĄs, zacskĂłcsörgĂ©s, stb.

jĂșl. 21. 18:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!