Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Élvefogóval befogott patkányt...

Élvefogóval befogott patkányt ha 4-5 kilométerrel arrébb engedem el bent a városban hogy ne térjen vissza túl tud élni?

Figyelt kérdés
Idén elkezdtem élvefogót használni a patkány problémám megoldására és be szoktam vinni őket a városba parkokban elengedni hogy biztosan ne jöjjenek vissza. Túl tudnak ott élni vagy kevés a táplálék ott?

júl. 18. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A patkány túl fogja élni, a városiakkal szemben viszont nem túl kedves gesztus ez.
júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Terjeszted a ragály pusztulást , a férgek hemzsegnek elszaporodnak hetek alatt , madarfiokát stb elkapják . Nem kímélem ,a patkányfogó elintézi .
júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy túl tudnak élni. Még szaporodnak is. Ha olyan környezetben engeded el, ahol van bőven kaja nekik, akkor akár havonta tudnak 8-10 utódot létrehozni. Akkor aztán elárasztanak mindent. A 4-5 kilométer ezeknek nem sok. Ne csodálkozz rajta, ha egy hónap múlva tízen mennek vissza hozzád.
júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az a cel hogy dögöljön , a modern lét okozza a pocok invaziot, haraposteknőt kigyot skorpiot elengednek a tróger tulajok .
júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Kedves tőled, legalábbis a patkány iránt. Engedd el a házad előtt, ha azt akarod, hogy emberek között éljen.
júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok! Ügyes vagy!
júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idióta....
júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 mi a bajod?
júl. 21. 10:20
 9/10 A kérdező kommentje:

Parkban engedtem el, nem tudom ott talál-e valamit, ha fel tud mászni a szemetesekre talán

Itt nálunk a tyukoktól viszik a kaját

júl. 21. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Irigyled tőlük?? még csak nem is vagy tyúk, nem?
júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!