Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom hogy vemhes a...

Honnan tudom hogy vemhes a horcsogom?

Figyelt kérdés
na most tudom h sokan feltettek mar a kerdest, es szuper hogy azt megtudtam h agresszivabb vagy kevesbe szeretgetheto, de mas viselkedes beli valtozasrol nem olvastam. most az a helyzet hogy teljesen alvohelyet valtoztatott es az emeletes haza tetejebe van, ahova nem vitt fel magaval forgacsot, tehat a kemeny fan alszik. szoval nem epitett “feszket”. viszont ki se tette onnan a labat egy ideje, kicsit attol tartok hogy a him annyira parzani akar hogy elole bujt el. vagy ez hogy igy elkulunult is jelentheti azt hogy a pocakjaba laknak masok is?
júl. 18. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"kicsit attol tartok hogy a him annyira parzani akar hogy elole bujt el" - miért van együtt a nőstény hímmel??? Ha szaporítani AKARSZ, ha együtt hagyod őket, akkor csak idő kérdése:(

Amúgy mérd le konyhai mérlegen, és kb. 1 hét múlva is, ha több, mint 5g-ot hízik ennyi idő alatt, akkor vemhes.

júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Onnan tudhatod, hogy együtt van a nőstény és a hím.
júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
De miert vannak egyutt??
júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Hörcsögöt csak egyedül szabad tartani.

Ha egy ketrecben/akváriumban vannak, akkor tuti lesznek kis hörcsögök :D

júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérlek vedd őket külön. Annyi gazdátlan és megunt hörcsög van. Ne növeld az ismeretlen felmenőjű állatok számát. Felelősségteljes gazdit találni baromi nehéz... Egyébként amit írsz az simán lehet hőguta jele is... Ők ugyanis nem tudnak izzadni. 25 fok felett több módon hűteni kell a lakhelyet különben belehalhatnak a melegbe. És nem mellesleg ha a nőstényt folyamatosan psztatja a hím akkor annak az is lehet a vége hogy a nőstény darabjaira szedi őt. Tilos őket együtt tartani.
júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!