Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt egyedül lehet...

Hörcsögöt egyedül lehet hagyni 8 napra?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazunk el nyaralni, és a hörcsögeimet sajnos nincs kire bízni, illetve áthívni se tudunk senkit, hogy etesse őket. Altalában 3-4 naponta szoktak enni kapni és azt beosztják maguknak a következő etetésig. Hogyha most dupla adag kaját adok nekik, és teszek friss vizet az itatójukba, akkor kibírják 8 napig?
júl. 3. 15:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Közben sikerült egyik ismerősömmel lebeszélnem, 2 naponta tud jönni, ad nekik vizet és ennit is. A tanácsaitokat pedig megfogadom, figyelni fogok az etetésükre és a hűtésükre. Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment a zöld!
júl. 3. 18:46
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az állatvédelmi törvény napi egyszeri ellenőrzést ír elő minimum....
júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted érdekli?

Eddig nem talált senkit, aki rájuk nézne, most meg alig 3 óra alatt mégis talált....


Valószínűleg csak azért írta azt, hogy lesz aki megy etetni a hörcsögöket, hogy senki ne cseszegesse.

júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, az azért nagyon sok lenne neki.
júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 nem azért, hanem mert testvérem haverja (aki azért mondta elsőre azt, hogy nem vállalja mert ők is akkor mentek volna nyaralni), ma délután felhívott, hogy mégse mennek családi okokból és ha kell még a segítsége akkor vállalja, de csak 2 naponta hajlandó átjönni
júl. 3. 20:31
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha veszel egy wifis megfigyelő-kamerát, és van valaki, aki át tudna szaladni, ha van valami, akkor megoldható.

Csak azt is garantálni kell, hogy ne legyen 27 foknál melegebb a helyükön.

júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igaz hogy már nem aktuális a kérdés de ha valaki utólag keresné fel akkor én az én véleményem is segíthet neki. Mint ahogy azt előttem írták 8 nap nagyon sok hogy egyedül hagyd őket. Az itató lehet bármekkora akkor is megposhad benne a víz. Legalább 2-3 naponta vizet kell cserélni ha ételből sokat adsz nekik fen áll a veszély hogy tele eszik magukat ( ez nem szokott sokszor megtörténni) röviden 8 napra nem lehet otthon hagyni a hörcsögöt!!!
júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár rá is lehet kérdezni, hogy bevált-e a hörcsögszitter.
júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen, bevált az ismerősöm aki elvállalta volt itt minden második nap és fotót is küldött róluk. Azóta már itthon vagyok és köszönik, nagyon jól vannak a hörik
júl. 23. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!