Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Be merjek így vállalni kisálla...

Be merjek így vállalni kisállatot?

Figyelt kérdés
Mindig is állatos családban éltem, úgy nőttem fel, hogy mindig volt körülöttem állat. Sajnos több mint fél éve halt meg a kutyám és azóta nincs semmilyen állat mellettem, most pedig szeretnék magamhoz venni egyet, elsősorban hörcsögre gondoltam. Viszont az tart vissza, hogy jövőre szeretnék egyetemre jelentkezni olyan szakra, ami csak az ország másik felében van hozzám képest, reményeim szerint bejutok a kollégiumba, de ott tilos a kisállat. Jelenleg középsuli után készülök a szükséges tárgyakra, iskolába nem járok, home office-ban dolgozom, így időm több, mint elég lenne és pénzem is van az állat tartására. Az az egy dolog tart vissza, hogy kevesebb, mint 1,5 év van hátra 2025 szeptemberéig, amikor szeretném elkezdeni az egyetemet, utána pedig nem tudom, hogy mi lesz egy esetleges állattal.
jún. 9. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz ideiglenes befogadónak a Hörcsögmentéshez. Így hörizni is tudsz, mégsem lesz évekig tartó felelősség a válladon. Hiszen általában néhány hónap alatt örökbe fogadják a szervezet gondozásában lévő állatokat. 🤗
jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első, én is az ideiglenes örökbefogadást javaslom. Úgy nem kell elköteleződnöd évekre, tudsz állatozni és még segítesz is! :)
jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Ideiglenesezz.



Ha pedig bejönnek az ízeltlábúak akkor hangyafarm. Észrevétlen, kis helyen elfér, könnyű gondozni, el lehet menni mellette nyaralni és nem külösebben kell aggódni miattuk. De cserébe tök érdekesek, lehet figyelni a boly gyarapodását. Itt tudsz róluk jobban olvasni. Meg a csávó youtube csatornáján [link]

jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!