Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér lehet a kamrában? Mit...

Egér lehet a kamrában? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az édességnek a csomagolása egy minimális helyen kivan rágva és a kekszből hiányoznak kis darabok. egyszer már volt egér a házban, de a macska elkapta. Ha most is van, hogy kapjam el?
jún. 1. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Macska, csapda, élvefogó, egérragasztó, méreg..
jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egérfogóval ha a macska nem mehet a kamrába. Egérfogónál javaslom hogy csalinak abból a kekszből rakjál amibe belerágott mert azon érezni fogja a saját vagy a társai szagát ha több van (előfordulhat hogy többen vannak) és az elég hatásos csalétek lesz. Ha kidobtad akkor valami erős illatú kaját tegyél nekik, szalonnát nagyon szeretik például, vagy egyéb hús féléket.

Én régen 10 egeret fogtam meg alig 2 nap alatt úgy hogy abból a dióból raktam ki amibe már jócskán belerágták magukat. Előtte füstölt sajttal, szalonnával 5 nap alatt volt 2 fogás. Dióval 2 nap alatt 10 fogás, utána meg pár nappal később volt 1 fogás, és azóta semmi.

Aztán vettem ultrahangos riasztót ami nonstop üzemel, az távol tartja őket mert azóta sem volt egér. Illetve udvaron macskák is teszik szépen a dolgukat.

jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

OFF:

Basszus - régen hogyan maradtak élve az emberek, mikor még nem volt gyakorikérdések?

Régen hogyan vezették a háztartást a nyolc gyerekes, négy elemit kiseggelt háziasszonyok?


Szexista ráadás:

Ezt a kérdést kiírhatta volna egy férfinemű személy?

jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
#3 régen vót macska minden udvarban..
jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Közveszélyes Kontár válasza:

kerdes alapjan neki is volt csak mar nincs


sokminden mas is bemehet kamraba nem csak eger, ha betud

es osszerag mindent


meg bogarak is vannak amik szetragnak mindent mintha nagy emlosok lennenek

jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A rágcsáló otthagyja az ürülékét, és van egy jellegzetes egér szag, ahova beköltözik. Rakj ki csapdát, kiderül mid van.
jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A hűtő mögött volt egy egyszer, a macska elkapta. A kamrában soha nem vettem észre hogy van, csak most, mikor enni akartam kekszet. A macska nem megy be a kamrába, így nem kapja el az egeret, ha az ki nem jön onnan ( ez esetben azonnal elkapja). De akkor majd vásárolok csapdát és abba rakok diót! Köszi a válaszokat
jún. 1. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a szalonna hatásosabb lenne.
jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ajtót, kimegy magától.
jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 (21:00) - vagy odaköltöznek a rokonai is!

😆😂🤣

jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!