Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy kis vadnyulat...

Találtam egy kis vadnyulat Elvan törve a lába Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Szóval reggel lövöldöztek a vadászok ,gondolom elvesztette az anyukájat

Kutyasétáltatás közbe találtam rá itt Ausztriába

Annyira durva,hogy átszúrta a húsát a csont

Pünkösd vasárnap persze hogy semmi sincsen

Mit tehetnék ?



máj. 19. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincsen ilyenkor állatorvosi ügyelet a környékeden?
máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan durván megsérült, nem biztos hogy életben marad. Ha nyílt csonttörés azt műteni is kell, és nem lesz épp olcsó, pláne ausztriában. Vajon megéri-e a kis nyúl élete, azt a sok pénzt, és utána gondozást, hogy utána visszaengedve az erdőbe, megint vadászok céltáblájává váljon? De ha most nagyon szenved, azon mindenképp segíteni kellene valahogy.
máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazán empatikus lények vagytok ti is

Ugyanezt kívánom nektek amin most ez a kis nyúl keresztül megy

Ezért utálom az embereket

máj. 19. 18:43
 4/14 A kérdező kommentje:

4.-es

Igen sajnos nem igazán van erre fölös pénzem

Altatás lenne a legmegfelelőbb szerintem

máj. 19. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

utálhatod az embereket,de ez az élet rendje:ha egy állat megsebesül,egy másiknak lesz vacsorája.

a sérült nyulat elkapja a róka,hazaviszi a kölykeinek,akik így felnőnek,és segítenek a nyulakat kordában tartani.

egyébként én sem pátyolgatnék egy vadnyulat,vagy a természetre bízni,vagy megsütni.

máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb, amit tehetsz, az a pörkölt. Nem a nyúlnak, hanem a nettó jó értelmében.

A vadnyulak nem bírják a bezártságot, belehalnak a stresszbe. Ha még sérült is, akkor főleg.

máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
ja Ausztria bocsi (11)
máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
[link] mondtam volna de ha nem Mo-n vagy :( esetleg hívni lehet őket, hátha van okosságuk erre is.
máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom nincs valahol a környékeden vadállat mentők, aki napi 24 órában is nyitva vannak? Sajnos csak az altatás jöhetne szóba, ha annyira sérült. Vagy megkeresni a vadászokat. A pörkölt butaság, mivel egy kis nyúlnak nem sok húsa van, és amúgy is a helyi vadásztársaság tulajdona. ( Magyarországon legalábbis. Ott nem tudom hogy van) Bármennyire is szörnyű, de ez az élet rendje, ha nem életképes, megsérül, az elpusztul még akkor is, ha még ott lenne vele az anyja.
máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pont pünkösd vasárnap senkit se tudtam persze elérni

Se Burgenlandba se Hegyeshalmon

Gonoszság tőlem de vissza raktam a mezőbe

máj. 19. 19:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!