Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a legkönnyebben tartható...

Mi a legkönnyebben tartható kisemlős szerintetek és miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a fehér egér. Nagyrészt el van magának még egy egérrel, kis helyen elfér, bármit megeszik, de azért emlős, tehát aktív lehet csalogatni, tanítani, simogatni. Ha megunod 1 év múlva úgyis meghal, ha nem, összeereszted ellenkező neművel, hogy legyenek kisegerek, és lesz második generációd amikor a szülők már meghalnak. Megfigyelheted hogyan születnek és szopnak az újszülött egerek, mennyire hasonlítanak az emberi embrióra, ez is érdekes.
2023. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög, 1 havonta is elég a forgácsot cserélni alatta, ha van neki nagy akvárium, bújó, homok, elég forgács és kerék meg kaja ő éli világát, nem is nagyon szeretik, ha foglalkoznak velük.
2023. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hörcsög mivel alaból nem igényel sok dolgot.viszont csak kb 2-3 évig él sajnos. Meg mivel éjszakai állat emiatt lehet hogy zavarni fog ha az éjszaka közepén nekiáll hörcsög kerekezni... De ha a legkönnyebben tartható kisemlőst keresed határozottan a hörcsög a legjobb megoldás.
2023. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög. Második már leírt nagyjából minden indokot. És nagyjából két évig él. Ha a kérdésed nem csak elméleti, akkor úgy tűnik, még bizonytalan vagy benne, hogy tudnál e elég figyelmet fordítani egy állatra. Két év alatt ez kiderül egy hörcsög mellett, és ha megbánod, akkor nem kell hosszú évekig bajlódnotok egymással, vagy új gazdát keresni neki.
2023. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a hörcsög vagy az egér.Bem élnek sokáig,takarítani se kell sűrűn,felszerelés se valami sok és drága,foglalkozni se kell velük,mert nappal alszanak éjszaka pedig te alszol.
2023. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hörcsög. Előttem leirták.
2023. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Szintén hörcsög. Mi elmentünk két hétre nyaralni, előtte beszórtam neki egy valag kaját, feltöltöttem az itatóját, oszt' csókolom. És ezt már sokszor megcsináltam, sose döglött meg, mire hazaértünk. Dzsungáriai hörcsögről beszélek, más fajtát sose tartottunk.
2023. márc. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög

Kevésbé büdös a vizelete mint az egérnek

2023. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem a Betták is könnyen tarthatóak, mivel egyedüli halak. De a hörcsögre is ment a zöld.
2023. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 A betta, mint kisemlős? Azért remélem nem forgácsot tettél alájuk.
2023. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!