Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kellene tennem szerintetek...

Mit kellene tennem szerintetek ??? Ha a nyuszim még be is pisilt!!!

Figyelt kérdés
Pár napja hoztam el őt nagyon helyes nyuszi ,de észrevettem utóbbi napokban kábel meg van törve majd egyszer csak ma teljesen elromlot az egér zsinórja teljesen szétharabdálva sajnos nem is megy az egerem ,de nem rég mivel éjjel visszateszem a ketrecbe már észrevettem ,hogy mikor feltettem az ágyra beszélgettem vel bepisilt ráadásul mit hogyan. Kiabáljak rá mert valakitől azt halottam ha rosszt csinál,de csak akkor rá kel kiabálni!! szerintetek mit kellene tennem ??
2020. júl. 1. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ne rakd az ágyadra. A nyulak ilyenek, mindent megrágnak. Szóval VAGY minden fontosat magasan tartasz, VAGY olyan helyen engeded ki, ahol nincs rágni való, VAGY le nem veszed róla a szemed. Nem hiszem, hogy az ordítozás jó ötlet.
2020. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
aha szóval nem szbad vel kiabálni igen értem
2020. júl. 1. 23:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs nyulam, de nem hiszem, hogy nagyon jót tenne neki. A kutya pl tudja, hogy itt alszom, szóval nem pisil ide (ahogy a saját helyére sem). Egy nyúl nem tudom, hogyan működik.
2020. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem szbad vele kiabálni és rémiszgetni se
2020. júl. 2. 00:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mer' a nyusz', mer' a nyusz', mer' a nyuszi az úr. Az ő eszén te soha nem jársz túl!
2020. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát legyen macskaalom neki, ahova pisil, mindig oda fog pisilni utána.

Visszamegy oda, ha kell neki.

2020. júl. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ma 02:04 igaza van! Nekem is volt nyulam és a macska alomba oda pisált.
2020. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A nyuszit szoba tisztaságra lehet szoktatni (lehet, hogy néha bogyózási balesetek lesznek, de pisilni csak a helyén fog).

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

2020. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
aha köszönöm
2020. júl. 2. 13:32
 10/20 anonim ***** válasza:
Hogy áll a nyuszi?
2020. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!