Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat mennyi időre lehet...

Nyulat mennyi időre lehet otthon hagyni?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva Vasárnap munka miatt itthon kell hagynom a nyulamat. Reggel 5-től körülbelül éjfélig vagy talán hajnali egyig. Ő egy nagy szobában van, soha nincs bezárva, a szoba úgy lett kialakítva hogy biztonságos legyen számára, tehát ha dolgozunk akkor is szabadon van az egész szobában, ha hazamegyünk, még előszobába is ki van engedve. Viszont ezen a napon csak a szobában lenne, ami nyilván nem is probléma. Reggel 9 vagy 10 óra felé, a párom pedig délután kb 5 óra felé egy 5 percre haza tudunk ugrani, de sajnos többre nem. Tudom hogy vannak olyan személyek akik vállalnak nyúlra felügyeletet, de az én nyuszim annyira stresszel ha visszük valahova (orvoshoz), hogy nem szeretném ennek kitenni, otthon van a legjobb helye. A kérdésem az lenne, hogy ennyi időre otthon lehet-e hagyni? Ez egy egyszeri alkalom lenne, nem szoktunk ilyen sokáig távol lenni. Attól félek, mi van ha pont ezen a napon lesz rosszul és én nem vagyok otthon? Reggel odaadom neki a reggeli adagját, akkor fogom látni, hogy eszik-e rendesen és víz és széna is lesz egész nap, a párom pedig délután azért ugrana haza, hogy a vacsoráját adja oda. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2019. szept. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 napra nyugodtan egyedül leht hagyni.

Többre viszont már nem

2019. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is akarom többre, ez egy kivételes alkalom lesz, tényleg nem szokott ilyen sem előfordulni, azért is aggódom ennyire.
2019. szept. 19. 21:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az egy nap az lehet tényleg 24 óra? Annyi idő nem lesz, de azért reggel öttől hajnali egyig az majdnem egy nap lesz szegénykének.
2019. szept. 23. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi gond. 24 óra az még pont belefér.

Legyen sok sok szénája és vize. És ennyi.

Átfogja aludni az egészet. :)

2019. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!