Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Körülbelül mennyit visz el...

Körülbelül mennyit visz el havi szinten egy Zöld leguán tartása?

Figyelt kérdés

-Értem itt azt, hogy a terrárium fűtése (nálunk fa alapú tüzelés van, így van amikor nem vagyok itthon, lemegy 15 alá van hogy az alá is)

-Etetése ha nem szeretném hogy megbetegedjen (mondjuk ez egyértelmű)

A világítás nem számít az elenyésző


Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. febr. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elenyésző a havi fenntartás havonta a beszerzés+hely kialakítása után. Nem gondolom, hogy a havi fenntartása okoz bárkiknek is gondot! Itt a gatyád rámehet egy komolyabb betegségre. Én azt tapasztaltam, hogy az előzőleg kiszámolt összeget nyugodtan fel lehet szorozni kettővel. Akkor nagy baj nem lehet! Csak ne akard te is valami cipős doboz méretű terráriumba tartani mint itt sokan. 95%, hogy hímet fogsz tartani, és ők is kényelmesen nőnek 150-180cm-re.
2016. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom :D Többen mondták már hogy nagyon drága az orvosi ellátásuk. Hát úgy néz ki egyelőre nem engedhetem meg, úgyhogy kaméleont veszek :D Majd egyszer valamikor lesz leguánom is amikor már normálisan tudom tartani... Köszi!
2016. febr. 29. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosi ellátása nekik se olcsóbb. Betegségeik nagyjából ugyan azok tudnak lenni. Köszvényt leszámítva.Plusz érzékenyebb mindenre mint a leguánok. Kisebb helyen elférnek, nem kell nekik akkora meleg, de ennyi.
2016. febr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is leguánt akarok, kedves kérdező, de mivel nincs hely sehol, meg drága lenne ez az egész inkább kaméleont veszek. Vagyis gondolkodom rajta.:D
2016. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 3 éves legum, nagyon szép, eleven zöld színű, aktív, de szelíd. 150 centis.


Nekem ez már a második zöld leguánom, az előző legum egy KÉK színváltozatú volt. Az is szelíd volt, meg most ez is megszelídült már.


A zöld leguánokkal azt tapasztalom, hogy elégé könnyen szelídülnek. Mind a kettő legummal ezt csináltam: 1. elhoztam z előző gazditól/boltból/tenyésztőtől

2. három napig nem bolygattam, és--mivel ezidő alatt a félelem végett nem is enne--etetni se etettem

3. kézbe vettem és sétáltam vele a házba, így szelídült meg mindegyik


Hozzáteszem. Mind a kettő leguánom hím(volt)! Nagyon hamar megtanulják, mit jelent az, hogy "nem szabad"!

2018. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!