Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst hogy tudom...

Ékszerteknőst hogy tudom átteleltetni?

Figyelt kérdés

Kinőtték az akváriumot és nem tudom őket hova rakni, tavasztól késő őszig kerti tóban vannak tehát nincs olyankor gond velük.


Hallottam hogy egy faládában homokban és száraz növények között át lehet teleltetni (ti erről mit gondoltok)?


A kaját hogy adjam nekik? Mert ugye mostmár hidegebb van kint mint eddig és alig vagyis inkább semit nem esznek..


Tudnátok segíteni?


2014. okt. 31. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Az én teknősöm magától telelt át, mármint kitettük a kerti tóba és onnantól még enni sem nagyon adtunk neki, mindent magától "elintézett" és már 4 éve kint él a tóban boldogan. Néha látjuk a fejét, de amúgy nem igényel semmit. Persze ez csak saját tapasztalat.
2014. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én meg attól félek hogy megfagynak mert a tó közelében nincs olyan hely ahova betudja magát ásni
2014. okt. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!