Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma egy 6.5 méteres kigyót vagy nem tudom mit szállítattam el.a facsomom alatt volt.11 cm volt az átmérője.A befogó szerint,valami Németországban honos kigyó.Ha jol értettem harangos kigyó vagy mi a csuda.Valaki tud esetleg választ adni?Két kis kigyó volt a fészkébe.Ésa 2 tojásmaradvány
2014. szept. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre többen tartanak olyan állatokat, amelyek nem honosak nálunk. Aztán vagy megszöknek, vagy kirakják, mert .....
2014. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinü hogy Nemetorszagbol elkuszott a farakasod ala-biztos kirakta valaki.Nem tegnap ota lehetett ott,ha mar kicsik is voltak....
2014. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze hogy nem.Évekig nem laktuk a házat
2014. szept. 17. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Haragos siklóról már hallottam,de 6,5 méteres.Az lehetetlen.Ekkora csak vadonban élő boa vagy piton lehet.De azok Európában nem őshonosak.Hogy nézett ki?
2014. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!