Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az axolotlom lebetegedett,...

Az axolotlom lebetegedett, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem mozog, magától nem megy fel a víz tetejére levegőt venni, alig eszik, a nyálkahártyája kezd leválni és a farokvége be van hajlítva. Hogyan tudom meggyógyítani?
2014. aug. 20. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy ritka állat én szerintem egy állatkereskedőnél/orvosnál kérdezd meg.
2014. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már idős... nem tudom hány évig él egy ilyen.
2014. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem volt idős még egy éves körül lehetett, de már mindegy, mert sajnos elpusztult. :(
2014. aug. 22. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínűnek tartom, hogy a koszos vízbe halt bele! Azért kell egy kis hozzáértés, és persze több odafigyelés! Hetente részleges takarítás gumicsővel! Én pl minden szerdán szoktam nála takarítani(de nem muszáj naphoz kötni)!

Ajánlom az axolotl.hu nevű oldalt, mert ott sok okosságot írnak, sose hülyeségeket.

Mindenesetre sajnálom, bár tudom, hogy szigorúan semmi közöm hozzá

2018. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!