Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet házilag Szakállas...

Hogyan lehet házilag Szakállas Agáma terráriumot készíteni?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná videózni, vagy tud küldeni egy videót, ahol minden kép és vágás nélkül, rendesen megmutatják hogyan lehet hungarócelből terráriumot készíteni?? (Mint például ez: https://www.youtube.com/watch?v=PWpGaAmYg5w


Csak nem összevágva hanem rendesen ahogy megcsinálja a mintázatát... Nemkell a megkeményítést stb csak az alakját...)



2014. jún. 28. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Öngyúlytóval tudsz ragyákat égetni bele, próbáld ki.
2014. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csaba0511 válasza:

Szia!

Hungarocellből terráriumot soha nem szoktak építeni ,maximum hátteret de az sem tartós ,mert ha megnő az Agáma a hugarocelen lévő cementet vagy csemperagastót a körmeivel lekaparja!A háttér ,hogy tartós legyen perlitbetonből kell készíteni!

Hungarocelből elkészítheted a terráriumot, de majd egyszer azt veszed észre ,hogy sehol az Agáma és valamelyik oldalán lyúk van. Ha lehetne hungarócelből terráriumot készíreni ,akkor már mindenki bellőle készítené, mivel nem drága.

Ezért nem találsz rolla videót!

Általába üvegből készítik, hogy világos legyen és minden oldalról látható!

Ha érdekel üveg agáma terrárium , írjál a marton@akvater.hu címre!Ott kedvezőek az árak!

2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én pont úgy gondoltam hogy hátteret... Maga a terrárium az fábol lesz, és üveg ajtaja... A belsejét a díszeket akartam hungarócelből, és azt cementel vagy valamivel lekenni...
2014. jún. 29. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!