Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az Exo Terra vitamin és...

Az Exo Terra vitamin és kalcium porok jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Kezdő sisakos kaméleon tartó vagyok. Nem tudom, melyik jó márka. A mai nap rám sóztak a helyi díszállatker.ben egy T-rex nevű valamit sisakos kaméleon vitaminpor néven. A dobozra gyárilag írt (angol) szöveget egy utólag rárakott cimke takarta el, amin ez állt: "Kaméleon táp". Megvettem, hazajöttem, kibontottam. Nem por, hanem kis golyócskák/"granulátumok". Letéptem a magyar címkét és lefordítottam az angolt. Tücsköknek kell adni... Szóval ennyire nem értek hozzá, még. Légyszíves írjatok még jó vitaminPOR és kalciumPOR márkákat, konkrét készítményeket kaméleonoknak. Köszi

2014. jún. 11. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Sera Reptimineral C

Én ezt használom, igaz nem kaméleonnak hanem varánusznak, de minden hüllőnek jó. A lényeg, hogy tárold hűtőben, így lassabban bomlanak le benne a vitaminok. Ja, és a vitaminpor mellett még külön kalciumport is használj!

2014. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!