Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gekkót válasszak?

Milyen gekkót válasszak?

Figyelt kérdés

Fontos szempontok:

-Legyen olyan a talpa, hogy falra tud mászni mert az rohadt nagy poén :D

-Ne legyen egekbe szökő ára. Egy pár tízest ki tudok csengetni de ilyen 50 meg 100 ezres távlatokban nem gondolkozhatok. (itt minden felszereléssel, hellyel neki stb. értem)

-Ne kelljen rá túl sokat költeni havonta. Nem tudom mennyit esznek ezek de óriási pénzeket itt sem tudok kipakolni.

-Ne igényeljen túl sok törődést. Nem azt mondom, hogy nem tudok foglalkozni vele de suli, meló és edzés mellett napi 6 órát egy kisállattal törődni és 2 naponta tisztítani a helyét az sok.

-Ne legyen az ellentéte sem -dögunalmas vagy éppen agresszív- ha hozzányúlok, valahol az aranyközéputat keresem.


Ui.: Ha más kisállatot javasolnátok csak rajta de fontos, hogy garzonban lakok emeleten és, hogy az jópofa legyen.


2014. ápr. 5. 18:25
 1/4 anonim válasza:
Hello én neked ajánlanám a leopárd gekkót.Ilyen 3000-4000ft- ért már lehet kapni (vagy olcsóbban) Nem kell rá költeni havonta olyan 10000 ezreket max vitamint,táplálékot.A leopárd gekkó nem harap. De meg kell, hogy szokjon.A Toke gekkó az már harap azt nem ajánlom.És ha kezdő vagy a Hüllő fajok gondozásában akkor mindenféle képen a Leopárd gekkót ajánlom.
2014. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a leopárdgekkót ajánlanám, mondjuk ő nem tud mászni a falon. Viszont neki a legolcsóbb a tartása, nem agresszív és nem is igényel nagy helyet. 2 állatnak elég egy 70x40-es terrárium melegítő lámpával(UV lámpára nincs feltétlenül szüksége, de jót tesz neki). Állatonként kell egy-egy búvóhely és egy itatótál. Naponta-kétnaponta nem árt bespriccelni vizet, a páratartalom miatt. Etetni tücsökkel és más rovarokkal lehet, ezeket vitaminporba kell forgatni. Ha ez a faj nem tetszik, akkor valamilyen kígyót ajánlok még, nekik sem nehéz a tartásuk, de lehet, hogy a szomszédok nem örülnének neki.
2014. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rahodactilus Ciliartus
2014. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Patkány. Nekem is van, olyan mint egy mini kutya, be tudod tanítani, és ragaszkodik hozzád. Ha érdeklődnél irántuk, nyugodtan kérdezz priviben!

Nagyon ajánlom, neked őket! Ha egyszer kipróbálod tartani őket, nem tudod abbahagyni!

Ja, és mellesleg ezek nem azok a ,,büdös csatornapatkányok" akikról rémhíreket zengenek az emberek, hanem szép, háziasított fajták :)

2014. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!