Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akarok venni egy sisakos...

Akarok venni egy sisakos kaméleont, nőstényt, viszonylag kicsit,6hetes körül. Már nagyon sok oldalt elolvastam róla, szinte mindent tudok, kérdésem. Kaméleontartók milyen tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Átlagosan mennyi kaját kell neki adni? (tudom hogy ez változó, de valami viszonylag átlagos érték?) Naponta hányszor kell megetetni? Milyen a legjobb étrend?

2013. nov. 5. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a második mondatnál becsúszott egy felesleges szócska, a 'szinte mindent tudok' után pont van:)
2013. nov. 5. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked a pontos időintervallumokat, amikor még olyan 10 centi alatt van a teste, megeszik 2 naponta 4-5db kicsi 1 centis tücsköt. Aztán egyre többet. Azt lehet látni hogy mennyire éhes. Ha túl sok tücsköt szórsz be, nem fogja akkor sem pukkadásig tömni magát.

Amikor meg már ilyen 15 centis a teste, megeszik 2 naponta 20db 2 centis tücsköt is, vagy 5 centis nagy sáskából 5-6 db-ot.

2013. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2013. nov. 7. 18:14
 4/6 anonim válasza:
Remélem, még nem késő, de csak annyit szeretnék mondani, hogy NE VEGYÉL 2-3 HÓNAPOSÁL FIATALABB KAMÉLEONT!
2013. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem olvastam el, kb 6 hetesen vettem meg, nagyon szép, egészséges. Azért érdekelne, hogy miért nem jó.
2014. ápr. 6. 16:39
 6/6 A kérdező kommentje:
De igazából nem is szerettem volna olyan időset, mert úgy értesültem kb 3 hónapos korban válnak ivaréretté, és szerettem volna kézhezszokatni, ami sikerült is.
2014. ápr. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!