Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöket csak párban...

A teknősöket csak párban érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sok helyröl hallottam, hogy ha egyedül veszem, akkor unatkozni fog...

2013. máj. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp bárban vedd. Sokkal jobban fogja magát érezni.
2013. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én teknősöm 8 éve van meg és 5 évig elvolt egyedül, néha kitettem lavórba a jó időbe ki a kertbe, volt amikor a szobába elengedtem amikor az akváriumát takarítottam. Enyém elvolt mint a befőtt.

3 éve kapott mellé egy társat is ha jól tudom 1-2 évvel fiatalabb nála de kb ugyan akkorák így is elvan vele, de valahogy nem lett jobb a hangulatuk, a szoktatás kemény volt, volt amikor összekaptak és szét kellett választanom őket. Most már megszokták egymás jelenlétét elvileg ellenkező neműek de a fene sem tudja így.

2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
6 éve kaptam egy kistekit. Amikor hazavittük nagyon egyedül érezte magát és rettenetesen félt, ugyanis nem mászott ki a napozókőre és a kaját is csak akkor ette meg amikor mi nem voltunk ott. És mindig össze volt kuporodva valahol. Aztán pár hét múlva vettünk hozzá egy másik tekit ugyan akkorát mint ő és annyira felbátorodott, hogy amig nem haraptak olyan erőset kézből etettem őket és már napozni is kijártak. Most már 6 éves korukra látni lehet hogy mindkettő hím és eddig teljesen jól elvoltak egymással. Szóval ha egészen pici koruk óta együtt vannak akkor mind1 milyen neműek jól ellesznek egymással.
2013. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
utolsó vagyok:szóval szerintem párban vedd őket ;)
2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vazul12 ***** válasza:
nekem is kettő van, csak késöbb ne vegyél egy másodikat mert megehetik egymást , se harmadikat
2013. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen! társaslények, ha megfigyeled a természetben is, mindig tömegben vannak
2013. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!