Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van folyton a víz alatt...

Miért van folyton a víz alatt a teknősöm?

Figyelt kérdés
Most vettem egy kis ékszerteknőst. Elvileg ők nagyon szeretnek napozni, és amikor az állatkereskedésben voltam, akkor is napozott. Itthon viszont folyton a víz alatt van. Szépen kialakítottam neki egy kis napozóhelyet de oda se szagolt... Mit kezdjek vele, hogy ne féljen ennyire? Vagy miért van ez?

2013. máj. 8. 19:34
 1/9 anonim válasza:
Nekem is van teknősöm.Azt javaslom hogy tegyél oda egy lámpát (de ne úgy , hogy lefröcskölje) hogy auz melegítse. Ha ez sem válik be tegyél oda egy kis teknőskaját és akkor hátha odamegy. De ezt az új helyet is meg kell szoknia ha egyik tanácsom se vána beakkor rakd ki a napra a fűre devigyázz mert nagyon gyorsak! :D
2013. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van lámpa és most van berakva kaja is. de egyik sem vált be. félek h valami baja van :(
2013. máj. 8. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel. A vízszint mekkora?
2013. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb 4-5 cm. azt mondták h addig töltsem amig kényelmesen le tud menni a víz alá.
2013. máj. 8. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:

4-5 cm az kielégítő. Szerintem az új környezet miatt egy picit depis lett. Az normális ha az első pár napban nem az elvárásaink szerint ténykednek.

Sok sikert és örömöt a tartásához! :)

2013. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem igazad lesz. köszönöm:)
2013. máj. 8. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még fél, majd megszokja az új környezetet,az is fontos, hogy a kimászóra ki tudjon mászni.
2013. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tekik eléggé óckodnak az új helyektől, de pár nap alatt meg fogja szokni :) legyél vele türelemmel, adj neki finomságokat pl:szívkocka,giliszta,garnélarák
2013. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az én teknőseim kb egy hónapja vannak nálam és az egyik azonnal kimerészkedett napozni a másiknaknak viszont esze ágába nincs kimenni én kiszoktam vinni a napra a kertbe mert az jót tesz nekik kell a D vitamin :)) Egy idő után tényleg ki fog menni nem kell aggódni:) kis lükék és félnek
2013. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!