Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért kapar folyton a teknősöm?

Miért kapar folyton a teknősöm?

Figyelt kérdés
Már körübelül két hete folyton kaparja a kavicsokat.Kb két éve vettük egy másik teknősel.csak az meghalt.kis idő után vettünk mellé másikat annak meg megette a fejét.. :S Most egyedül van.viszont nem akarok mellé venni másikat.Ez lehet az oka?:S
2009. aug. 12. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet keres valamit!:)
2009. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is van teknosom,es nincs parja.szerintem normalis,h kaparaszik a kavicsok kozott,az enyem is ezt teszi,megis makk egeszseges.ne ijedj meg,ez amolyan teki szokas.a kisebb kavicsokat meg is eszi.vigyazz az etrendjere,legyen valtozatos,a fo eledele hal legyen,es mindig legyen elotte vmi noveny.a vizhomerseklete meg 25 folott legyen,s ako nem eri semmi baj.
2009. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2-3 éve egyfolytában a kavicsokat kaparja és a köveket mozgatja.. amúgy egészséges.. szerintem unatkozik.. te mit csináltál egy terráriumban egyedül?:D
2009. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi.akkor megnyugodtam :D

nemtudom.valszeg szórakoztatnám magam XD

2009. aug. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!