Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Igaz, hogy a vizisikló tudja...

Igaz, hogy a vizisikló tudja hipnotizálni a zsákmányát?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm aki nagy horgász mesélte, hogy szemtanúja volt amikor egy sikló magához csalogat majd elejt egy békát.

Szerinte meg lett szugerálva a béka.



2013. ápr. 19. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igaz. Egyszer én is pont emiatt fulladtam meg.
2013. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaz. balaton parton élünk. anyum is mesélte, h gyerekkorában látott egyszer ilyet. a béka szó szerint sikított a félelemtől, de képtelen volt menekülni...
2013. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én meg azt láttam, hogy ilyenkor a béka vigyázzba áll, tiszteleg, és behunyt szemmel beugrik a sikló szájába.
2013. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Pár éve mi is a béka érdekes hangjára figyeltünk fel. Ült a sikló előtt és bénultan várta, amíg az szép komótosan befalja. Talán látni valamit belőle: [link]
2013. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A fent említett ismerősöm úgy mondta, hogy a béka el kezdett ,,sírni" majd odament a siklóhoz aki elkezdte enni. Milyen érdekes dolgok vannak az állatvilágban. Egyszer megpróbálom kilesni remélem sikerrel is járok.

Kösz a válaszokat :D

2013. ápr. 19. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülyeség. Komolyan elhitted?
2013. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valószinűleg nem hülyeség,biztos van neki valóságalapja mint írták a fentebb válaszolók.
2013. ápr. 19. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Csak a béka azt hiszi, ha mozdulatlan marad, akkor nem veszi észre a sikló, ami nem teljesen alaptalan.
2013. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!