Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok nekem segíteni?

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Mór teknősöm lesz mindent elovlastam minden oldalról amit csak tudtam, de nem érzem úgy hogy mindent tudok róluk

Aki tart mór teknőst vagy tapasztalt tenyésztő bármi is érinti őt a mór teknőssel meséljen el nekem mindent róla akár itt akár privátban.

A növekedését táplálkozását bármit!!!!!!!

hogy mire figyeljünk a teknőssel kapcsolatba mit szabad mit nem.

nagyon megköszönném mert olyan kevés információt lelek róluk



2013. jan. 2. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A mór teknős, nagyon hasonlít a Görög-höz. Nem csak a kinézetében, hanem a táplálkozásában. Írd be a google-ba h görög teknős, olvass utána és kb ugyanazok a göröggel (nagyon kicsi eltérésekkel)
2013. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

3 hónapja tanulmányozom a dolgot és tudom mindenki azt mondja hasonlítanak de küldőben elég sokat különböznek (táplálkozásban is mert eszik a mór gilisztát is :D)

csak kimondottan mór teknőssel foglalkozó oldalt nem találtam ha volt az is csak görög teknős

mindenhol csak görög teknős...(sajna tudom miért)

de köszönöm h elolvastad xD

2013. jan. 3. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kimondottan mór teknősről szól: [link]


Megjegyzem annyira hasonló a tartásuk, táplálásuk, hogy tényleg mindent tudsz róla ha elolvasod azt amit a görögről írnak (ezért sincs túl sok infó külön a mórról).


Külön érdekesség, hogy a neve csak nálunk "mór teknős" mivel a latin neve egyértelműen azt mondja, hogy "görög" teknős (graeca = görög). De ez ne tévesszen meg. ;)

2013. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a görög teknős is eszik gilisztát (néha), ja és én a legelső válaszoló vagyok :)
2013. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönök mindent :D ma vettem meg Buci(Bucinudlit) :D

És nagyon sok információt kaptam attól aki hozta nekem (200 teknőst tart xD)

Meg találtam oldalt amiben van mórteknőssel foglalkozás :D

köszönök eddig mindent azért várok még sok választ :DD

2013. jan. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!