Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik állatnak elég egy...

Melyik állatnak elég egy 60x40-es alapterületű hely?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisállatot a szobámban tartani, de csak ekkora szabad helyem van. Nemigazán tudom, hogy milyen állatoknak megfelelő ez a méret, tudnátok ebben segíteni?


Válaszokat előre is köszönöm.


2012. nov. 12. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát én csak a Terraplázán láttam, meg Atlantiszba.

De most ott nincs, hát lehet hogy tud hozni ha felhívod.

[link]


Kistekibe is néztem, de ott nincs. Ott csak nyílméregbékák vannak. Azt is be lehet tenni, csak annak tök szar bonyolult a tartása, mert állandóan etetni kell őket, mindennap.


A kisgekkó az sokáig bírja kaja nélkül ha elmész otthonról, beöntesz neki egy adag kis tücsköt, 1-2 hétig el van vele. De ilyen pici tücsköt meg csaka Kistekibe tudtam venni pl, máshol én nem látok, és szoktam venni úgy 3 hetente egyszer. A tücsköket meg egy szelet almával etetem. Ha neked az macera, akkor hagyd. A Kisteki az itt van. [link]


Vehetsz kis törpehörcsögöt is, annak egyszerűbb beszerezni a kaját.

2012. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vagy rövidfarkú törpekaméleont is árulnak a kistekibe, csak az elég unalmas, alig mozog. Szerintem a kis gekkók a legcukibbak.
2012. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! 1, max. 2 leopárdgekkónak elég lenne.

VIszont ez elég hely lenne egy díszes szarvasbékának, vagy egy házisiklónak (az nem is nő nagyra).

2012. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!