Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik állatnak elég egy...

Melyik állatnak elég egy 60x40-es alapterületű hely?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisállatot a szobámban tartani, de csak ekkora szabad helyem van. Nemigazán tudom, hogy milyen állatoknak megfelelő ez a méret, tudnátok ebben segíteni?


Válaszokat előre is köszönöm.


2012. nov. 12. 14:47
1 2
 1/13 anonim válasza:

Bolha?

:)

2012. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
inkább höri
2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Halak?
2012. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: látom, van humorérzéked. :)

2. 3. válaszoló: a hörcsög és a halak nem rossz ötlet, de inkább hüllőkre gondoltam, amikor feltettem a kérdést. Azért kösz szépen.


Még valakinek ötlete, javaslata?

2012. nov. 12. 15:27
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor tartsál gekkót vagy kígyót :D
2012. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Néhány Tropicolotes törpe gekkónak teljesen elég.

Most méretarányaiban mondom, pl ez egy 20 literes kis akvárium és 5 centisek a gekkók. Nem nőnek nagyobbra és hangyaméretű tücsköt kajálnak.Kell nekik egy 26 Wattos repty glo 10.0-s lámpa a fejük fölé és nyitott akvárium, nem tudnak kimászni, mert karmos lábuk van, ami nem tapad az üvegen.


http://www.youtube.com/watch?v=zsWFszhve3U&feature=youtu.be

2012. nov. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

és nem kell vizet spriccelni a fejükre, mert azt utálják. Csak be kell tenni egy tál vizet és szoktak néha fürdeni is benne, meg oda járnak inni.


Most nekem már 70 literesbe vannak és ott hozzájuk képest jó sok hely van, nagy kövek, meg homok, de kisebb helyen is elférnek. Viszont szerintem 2-nél több nem kell, olyant válassz, ami egyforma méretű, mert nálam volt több és a többiek együtt ki akarták nyírni a legkisebbet. Harapták a nyakát, és ki kellett vennem, szegénynek meg már a fele farkát leszedték. Aztán később a kicsi meg is halt :/ Úgy tűnt, hogy nem mindegyik tartható békében a másikkal.

2012. nov. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És tudnak csipogni is, ha valami nem tetszik.

Pl ha elé rakod az ujjadat, nem mindig futnak el, hanem van hogy leállnak szembe az ujjaddal, idegesen csapkodnak a farkukkal és elkezdenek csipogni. Nagyon kis bátrak :)

2012. nov. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyankor ugatnak, de halkan és ilyen mikiegér hangon.
2012. nov. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ hable.

Aranyos kis gekkók. Könnyű őket beszereni amúgy? Mármint arra gondolok, hogy eléggé elterjedt állatkák, vagy sokat kell utánuk menni, hogy találj eladót?

2012. nov. 15. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!