Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ideiglenes teknőskimászó...

Ideiglenes teknőskimászó legóból, szerintetek nem lenne veszélyes? Nem oldódik semmi mérgező anyag a legóból, ha sokáig van vízben?

Figyelt kérdés
Nem értek ennyire a műanyagokhoz, amúgy csak 1-2 hónap lenne, ameddig megvalósítom az új kimászót, csak ahhoz kéne felesleges 15k az meg most nincs:P

2012. aug. 23. 00:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát a legó nem vállt be, nem tudom, hogy nem jutott eszembe, hogy azt elég nehéz lesz víz alatt tartani:P így hát egyszer csak eszembe jutott tökéletes megoldás, az eredeti áhított megoldás totál leegyszerűsített változata, 3000ft költségből megvolt. Kértem egy asztalos ismerőstől egy kis darab rétegelt lemezt, annit, hogy az akvárium tetejére tudtam belőle egy kis magasítást csinálni, kb 15cm, nem teljes körben csak 3 oldalra, a 2 szemközti oldalt bemarattam, a lomtárunkban pedig volt egy nagyobb üvegtábla évek óta abból vágattam oda egy szeletet, a bemaratott vájatba becsúsztathatót, valamint egy szeletet terrárium tetőnek. az akvárium tető pedig ezentúl mindig félig nyitva lesz, be lett vonva műanyaggal és már birtokba is vette. nem tudom ez így mennyire érthető, de próbáltam érthetően leírni..
2012. aug. 26. 00:22
 12/13 A kérdező kommentje:
a 28 cm vel milyen teknősre pedig, ékszerteknős a válsz.
2012. aug. 26. 00:23
 13/13 geobarbi ***** válasza:
szia! tudnál nekem mutatni erről a megoldásról egy fotót? az én teknősöm 2 évesen már 17 cm, és valamilyen szuper kimászót szeretnék neki csinálni, ahol 100%osan megszáradhat, sütkérezhet.
2012. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!