Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hová vigyem a teknősömet?

Hová vigyem a teknősömet?

Figyelt kérdés
Sajnos külföldre való költözés miatt meg kell válnom két éves teknősömtől. Szeretném a természetben elhelyezni, reménykedem, hogy ott jó lesz neki, de nem a Margit szigetre akarom vinni, mert ott a sok gyerek meg turista kiszedegetné meg vissza dobná,(sajnos ezeket láttam). Tudna valaki ajánlani egy tavat ahol lennének társai és jól érezné magát? Hallottam egy étteremről Érden ami mellett van egy tó csak nem tudom hol van, hallott már arról valaki? Állítólag nagyon jó! Amúgy ékszerteknősről van szó!

2012. júl. 17. 14:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
És ezt honnan tudod? Attól még hogy elsétálsz egy tó mellett és nem látsz egyet se még simán élhetnek. Persze, nem minden tóban, de akkor se kéne csak elengedned, mert mégse itt őshonos.
2012. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Virry ***** válasza:
Ha jól tudom a Budapesti Állat És növányparkba befogadják őket.Olvastam valamelyik Pest megyei állatkertről hogy befogadják a tekiket és ott 100 teknős él egy mesterséges patakban.Ha nem tslálsz ilyen helyet, akkor tedd fel a vaterára vagy a jófogásra olcsón, de írd ki hogy tapasztalt embereknek csak, és így is jó helyet találsz neki. :)
2012. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a segítséget!
2012. júl. 21. 22:30
 14/14 anonim ***** válasza:
megvan még? én lehet befogadnám.
2012. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!