Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek?! Ez komoly?! ://

Mit tegyek?! Ez komoly?! ://

Figyelt kérdés
az a problémám, h a kicsi sárga fülű ékszerteknősöm (fiú) kezd rosszalkodni! ma este amikor a kezemben fogtam, elkezdte harapdálni a kezem! persze csak 1-szer de nem is szeretném ha többször tenné! Lehet h nyugalomra vágyik? Hagyjam ma már békén? Ez lehet a gond? Azt hallottam simogatni kell, kézbe venni, és akkor nagy korára nem fog harapni. Ebben mennyi az igazság? Egyébként állatkereskedésből vettem, és 2 hónapja van nálam! Rendes kap enni is! Nem bántom, és jó helye van, nem depis! A válaszokat előre is köszi, de csak használhatót kérek! :)
2012. júl. 8. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A méret a páncélja alul mérve, hosszában!
2012. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Áh, már annyira felzaklattam magam, hogy hülyeségeket írok.

Utána, (gyerekkor után) nem naponta 2 szer, hanem 2 naponta 1-szer!

És utána 15 cm-től még ritkábban, hetente 2 szer!


Ugyan oda lyukadunk ki, mint a 2. válaszomban. Ez nem egy macska, hanem egy hidegvérű hüllő.

Más kategória, más bioritmus, más életciklusok.

Ezeknek utána kell járni, és fel kell készülni a helyes tartásra, nem lehet úgy csinálni, ahogy neked épp kedved tartja.

2012. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!