Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja a siklónak?

Mi baja a siklónak?

Figyelt kérdés

A minap találtam egy erdei siklót és nem nagyon mozgott. Az ember azt gondolná, hogy ha közeledsz egy kígyóhoz, akkor az elmegy, de ő ott maradt. Meg tudtam fogni. Szóval az a gond vele, hogy a fejétől olyan 2 centire van valami gikszer szerintem. Olyan mintha meg lenne dagadva és ott nem tud mozogni, a farka mozog, meg rám tekeredik, de középtájt szinte semmi mozgást nem végez. Mi lehet a baja?

15 L


2012. máj. 24. 19:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az akvárium megvan. Raktam bele egy vastagabb faágat meg egy követ ami alá be tud kúszni, viszont én tettem alá virágföldet is, mert azt olvastam, hogy nem baj ha az is van alatta. Raktam be neki egy kupakban vizet. Nem tudom, hogy ez megfelel-e (amúgy nem nagyon iszik)És íróasztal lámpát is tettem fölé, viszont amint lesz úgy pénzem veszek egy rendes terráriumot szerintem, mert ez így annyira nem jó. Ja igen, és még egy kérdés. Muszáj neki élő állatot adni, vagy jó az is, ha fagyasztva van?
2012. máj. 25. 20:41
 12/14 anonim ***** válasza:

ilyen beteg allatnak jobb a sterilebb kornyezet (szoval ne viragfoldet hanem forgacsot vegyel , nem olyan draga max. 300 egy jo egy evi adag . kaja: ez egyénenként es fajonkent valtozik , kisallat kereskedesekben 100-200 ft./db egy nagyobb befottes uvegben konnyen lehet tenyeszteni oket ha van 2-3 nosteny es egy him , egyszeru az etetesuk is stb.

az akavarium sztem jo , de a lenyeg hogy ne masszon ki .

ha meg van kerdesed akkor nyugodtan kerdezz (bocs amiert keves az ekezet , csak tudod Roman a bill.-em (mert erdelyi vagyok , ha esetleg nem emlitettem) es nehez beallitani a magyar ekezetet .)remelem segitetteem

2012. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincs több kérdésem. Köszönöm, sokat segítettél!
2012. máj. 25. 23:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj bocs nem is emlitetem hogy mi kerul 200-330 ftba es mit lehet tenyeszteni . itt most az egerekrol beszeltem, amik eleseg allatnak nagyon jok.
2012. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!