Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A szobámba tényleg nyugodtan...

A szobámba tényleg nyugodtan kiengedhetem a vizi tekijeimet?

Figyelt kérdés

úgy hogy van szőnyeg meg minden??

nem pisilnek be? mert dobozba szoktam őket rakni ( nagy nyitott doboz)és ot volt hogy bepisiltek.:)


2009. máj. 5. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Miből gondolod, hogy szőnyegen nem pisilnének? Szerintem, ha a dobozban bepisilnek, akkor a szőnyegre is fognak...
2009. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pisi a legkisebb gond. De a szobában egy vízi teknős nem tud hová, azaz a vízbe menekülni. A pisi éppen annak a jele, hogy nem érze jól magát abban a szituban.

Ha egy kicsit nem figyelsz, már el is tűnt. Minél kisebb a teknős, annál több helyre befér. Egy szekrénysor mögött nem lehet megtalálni és lehet, hogy egy hétig is ott marad. Közben (ha fiatal példány) annyira legyengül, hogy az a pusztulásához vezet.

Tehát nyugodtan nem.

2009. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szóval akkor nem szeretnek a dobozban lenni?

azt olvastam hogy néha kikell őket rakni mászkálni

2009. máj. 6. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

én ki szoktam rakni őket mászkálni és soha nem szoktak bepisilni

mondjuk megismernek meg nagyon emberhez szokott lények szóval menekülniük sem kell

4 éve tartom őket

ennyi idő alatta szobámat tökéletesen úgy alakítottam ki hogy az nekik is jólegyen (nem szorulnak be sehova, nem borul rájuk semmi, nem tudnak megszökni)

ha elmegyek otthonról akkoris nyugodt szívvel ott hagyom őket mert tudom hogy semmi bajuk nem lesz :)

2009. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát énis alakítgatom:)
2009. máj. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!