Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi történik a teknőssel ha a...

Mi történik a teknőssel ha a hátára fordul?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról hogy megdöglik... ez valami urbán legenda, vagy csupán olyan formában igaz, hogy idővel elpusztul, mivel nem tud visszafordulni magától a hasára (éhen/szomjan hal, kiszárad, szabad préda predátorok számára, etc.)?

Esetleg okozhatja a halálát valamiképp a gravitáció szervekre gyakorolt hatása (persze fordított pozicioban) közvetlen a hátrafordulás következménye képp?


2009. máj. 4. 18:31
1 2
 11/12 mg983 válasza:
Nekem napok óta csinálta, hogy a hátára fordul de eddig mindíg visszafordult... Ha láttam, segítettem is neki de utána csak csapkodott az akváriumba. Ma kb 1 órája találtam meg ... elpusztult! 🥺 Figyeljetek oda az állatkátokra!
2020. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem görög szárazföldi teknősöm volt. Ő vissza rudott fordulni álltalában, de volt amikor nem. Akkor egy ideig kalimpált aztán el kezdett rángatózni. Végül el ernyedt és olyan volt a torka mintha nem kapna levegőt. Ezután újabb rángások voltak. Őszintén, szerintem ha sokáig így marad akkor szegény kinyúlik. Szerintem a testük nem a fejjellefeléhez van szokva. Az ember is meghal ha fejjel lefelé lógatják. Nem lehet túl kellemes.
2023. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!