Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gyíkvár lett a veteményemből....

Gyíkvár lett a veteményemből. Hogy ne bántsam őket?

Figyelt kérdés
Az idén a gyerekekkel balkonládába ültettünk dughagymát a teraszra, ami mostanra nagyjából be is érett, elkezdett elszáradni. Pont most voltunk el nyaralni egy hétig és azt vettük észre hazatértünkkor, hogy az egyik ládában 2 gyík mászkál és bújik be gyorsan jöttünkre a föld alá. Pici rések voltak csak, álmomban nem gondoltam volna, hogy majd magukévá tesznek egy ládát ilyen módon :D kérdésem: mit csináljak, hogy ne bántsam őket? A hagymákat otthagyjuk, nem piszkáljuk azt a ládát, én locsolni sem terveztem ezentúl nagyon (csak annyira, hogy éppenhogy nedves legyen a föld), illetve azt még tudni kell, hogy a ládát külső ablakpárkányon vannak, ezért tűzni sosem tűz oda igazán a nap. Viszont a többi ládát tervezem használni, illetve locsolni is szoktam naponta. Ez így elég lesz, hogy együtt tudjunk élni velük?

júl. 14. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem,hogy kárt tennének a hagymákban.Megenni biztos nem fogják.Sőt,még esetleg el is kaphatnak kártevő rovarokat.Úgyhogy az utolsó kérdésedre igen a válaszom.
júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyrészt védett, nem szabad bszogatni, másrészt rovarokat, csigákat eszik. tehát minden olyan kis baromságot ami a hagymádra pályázna. harmadrészt nagyon cuki, inkább örülj neki hogy ott van.
júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!